O nás

Svadobná horúčka vznikla ako rodinná firma zaoberajúca sa prevažne predajom svadobných doplnkov a dekorácií. 

Náš internetshop ponúka celú paletu dekorácií pre Vašu svadbu, stužkovú, oslavu, do kostola či sály vo všetkých základných farbách i odtieňoch. Zahŕňa kompletnú výzdobu svadobného stola, ako organzy, diamantíky, dekoračné lupienky, ratanové gule, sisal, servítky, sviečky, ale i poháre a svietniky. Z našej ručnej výroby máme v ponuke pierka pre hostí, svedkov i rodičov v rôznych farbách i menovky na poháre v tvare motýľa vo vVami vybratej farbe, ktoré vznikajú v našej chránenej dieľni.

Naša firma sa  pokúša spojiť rozmanitosť druhov tovaru a farieb v spojení s čo  najnižšími cenami a náš prístup je jedinečný tým, že sa venujeme každému zákazníkovi do tej miery ako potrebuje a ešte viac preto, aby sa k nám vrátil, alebo aby minimálne povedal, že bol s nami veľmi spokojný.

Našim heslo preto je....ABY TO ZA TO STÁLO....keďže v tento deň si každá nevesta, či ženích,  zaslúžia všetko, čo si kedy vysnívali.

Vaša
Svadobná horúčka,s.r.o

Vlkovce 59
05971
IČO: 46492941 DIČ: 2023406506

 

NIE SME PLATCAMI DPH

tomas.lulak@svadobnahorucka.sk
lucia.lulakova@svadobnahorucka.sk
tel: 0948456678

 

Firma svadobná horúčka je zároveň zriadovateľom chránenej dieľne:

V zmysle § 55 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti: Chránená dielňa a chránené pracovisko sú pracoviská zriadené právnickou osobou alebo fyzickou osobou, v ktorých pracuje najmenej 50 % občanov so zdravotným postihnutím, ktorí nie sú schopní nájsť si zamestnanie na otvorenom trhu práce, alebo pracoviská, na ktorých sa občania so zdravotným postihnutým zaškoľujú alebo pripravujú na prácu a v ktorých sú pracovné podmienky vrátane nárokov na pracovný výkon prispôsobené zdravotnému stavu občanov so zdravotným postihnutím. Na účely splnenia podmienky podľa prvej vety sa postupuje podľa § 63 ods. 2. Za zriadenie chráneného pracoviska sa považuje aj zriadenie jednotlivého pracovného miesta, ktoré právnická osoba alebo fyzická osoba vytvorila alebo prispôsobila zdravotnému stavu občana so zdravotným postihnutím. Chránené pracovisko môže byť zriadené aj v domácnosti občana so zdravotným postihnutím. Postavenie chránenej dielne alebo chráneného pracoviska prizná úrad na základe kladného posudku orgánu na ochranu zdravia."